Gemeente betaalt mee aan duurzaamheidsadviesIs uw woning energie onzuinig, maar weet u niet goed waar u moet beginnen? De gemeente Venray betaalt graag mee om u van een goed duurzaamheidsadvies te voorzien.
U vraagt een voucher aan voor het duurzaamheidsadvies. De voucher is dus niet voor het uitvoeren van duurzame maatregelen (zoals zonnepanelen). De voucher is na aanvraag maximaal 2 maanden geldig en goed voor maximaal 50% van de kosten van het advies, met een maximum van € 175. Het advies vraagt u dan aan bij een energieadviseur, bijvoorbeeld één van onderstaande partijen.
U mag ook een eigen energieadviseur voordragen. Wel moet deze energieadviseur referenties kunnen overleggen waaruit blijkt dat de adviezen van goede kwaliteit zijn. De gemeente beoordeelt dit.
De gemeente stelt totaal € 10.000 beschikbaar voor de voucherrekening. U kunt de voucher aanvragen zolang er nog budget is.
U heeft een koopwoning in de gemeente Venray
Uw woning heeft een (voorlopig) energielabel D, E, F of G. Kijk hiervoor op zoekuwenergielabel.nl
1. Check het (voorlopige) energielabel van uw woning via zoekuwenergielabel.nl
2. Heeft uw woning energielabel D, E, F of G? Kies dan een energieadviseur en maak een afspraak
3. Vul het aanvraagformulier voucherregeling in
4. Aanvraag goedgekeurd? U en de gekozen energieadviseur ontvangen daarover bericht
5. De energieadviseur komt langs en stelt het advies op
6. De energieadviseur die uw advies heeft opgesteld stuurt u factuur waarop de aarde van de voucher in mindering is gebracht. U betaalt dat bedrag rechtstreeks aan de adviseur
Heeft u vragen over de voucherregeling? Bel dan naar (0478) 52 33 33 of stuur een mail naar gemeente@venray.nl.
Verslag informatiemiddag zonnepanel...
Verslag informatiemiddag zonnepanelen en laadpunten voor VvE's - mei 2022
Webinar Zonnepanelen en laadpunten ...
Webinar Zonnepanelen en laadpunten voor VvE's - september 2021
Duurzame oplossingen écht zelf erv...
Duurzame oplossingen écht zelf ervaren
Subsidie Energiebesparing Eigen Hui...
Subsidie Energiebesparing Eigen Huis voor VvE’s is weer opengesteld